pátek 25. března 2011

ANDĚLSKÉ VSTÁVÁNÍ


Všechny moc zdravíme.. Konečně je krásně..sluníčko svítí a hřeje.. To se to člověku hned lépe vstává.. A když má poblíž ještě takového ANDĚLA jménem CHARLOTA ANNA , tak je to jěště krásnější :o)
PŘEJEME VŠEM KRÁSNÝ SLUNÍČKOVÝ VÍKEND
KRISTÝ a CHARLOT

sobota 19. března 2011

CHARLOTKY POKOJÍK

Náš EDA...nejlepší kamarád a velký parťák naší LOTKY

MUSELA JSEM JE MÍT :o)
chlebník slouží na úschovu sušenek a čokolády pro maminku :o)
Konvičku nám přinesl ježíšek, mám z ní moc velkou radost, dlouho jsem si přála nějakou jednoduchou a hlavně bílou. Po nalezení této jsem věděla, že už jinou nechci :o)
A to kafe, které si ráno dávám mi hned jinak chutná..


Včera mi bylo řečeno, že je to slabé a těch pár foteček moji dlouhou absenci nezachrání :o)
Takže EVI..toto je pro Vás
Krásnou sobotu přejí K+CH


čtvrtek 17. března 2011

Chtěla bych napsat něco duchaplného, ale když vidím tu hrůzu a skázu, tak mi slova dochází a jediné co se dostavuje je hrozitánský mráz po zádech a zalité oči slzami...
ČLOVĚK JE PÁNEM SVĚTA, ALE NESMÍ ZAPOMÍNAT NA TO, ŽE JE ZDE JEŠTĚ NĚKDO SILNĚJŠÍ A MOCNĚJŠÍ.. A TOMU SE BOHUŽEL POROUČET NEDÁ..


pondělí 14. března 2011

JARO JARO..HALÓ HALÓ
Všechny moc zdravím,
po dlouhé dlouhatánské době se hlásím a přináším aspoň mini ukázku z našeho bydlení. Po velkém přemlouvání a prosení jsem si vysloužila nový foťáček a konečně mohu zaznamenávat poklady, jak říkám svým moc moc důležitým věcem které nutně potřebuji :o)
Také to vypadá, že se počasí umoudřilo a že sluníčko načerpalo sílu po dlouhatánské zimě a že už nás bude jen a jen naplňovat pozitivní náladou a energií. Pro mě osobně to znamená radostné vstávání a celodenní radování..
V tomto období se zaplní náš byt hiacinty a narcisy..dokonce se mi podařil najít v obchůdku i bílý modřenec.. celý byteček se provoní nádhernou omamující vůní..

Přejeme všem krásný vstup do nového týdne

KRISTÝ A CHARLOTKA