středa 15. června 2011

STELLA PALE PINK
Zdravím Vás mé drahé virtuální přítelkyně.
Jelikož je venku opravdu krásné počasí, které láká člověka někam k vodě, tak jsem včera s mým malým andílkem šla na pozdní procházku k Vltavě na Kampu.. mám to tam moc ráda, už jako malá jsem tam chodila s maminkou a sedávala na zídce, klimbala nohama nad vodou, pozorovala lodě a mávala na cizince kteří přijeli obdivovat naší matičku Prahu..

a jak se říká ...HISTORIE SE OPAKUJE... Naše Loty se vrhla na zídku a skoro dvě hodiny jsme pozorovali parníky..největší radost jsem měla když anděl začal pohupovat nohama :o)

Na zpáteční cestě domů jsme se šli projít po starém městě..přes Staroměstské náměstí jsme se vrhli do DLOUHÉ ulice a to znamená povinnou návštěvu v mém oblíbeném obchůdku MA MAISON..

Kromě toho, že tam mají krásné věci do bytečků, tak jsem tam při procházení narazila na opravdový POKLAD.. překrásný přehoz na postel Green Gate.. STELLA PALE PINK.. nedovedete si představit, jak mi v tu chvíli bylo..můj doprovod na mě koukal a nevěřícně kroutil hlavou :o)

Prostě krásé červnové úterý...

Přehoz již dělá parádu u Lotky v pokojíku..


Jinak jsem byla také v APROPOS.. a mám dobrou zprávu pro nadšenkyně této dánské značky.. na zapékací misky Green Gate mají momentálně 30% SLEVU ... čemuž jsem také nemohla odolat..


Přejeme Vám krásný zbytek večera.. a bezproblémový zítřek..

KRISTÝ A CHARLOTKA

pátek 3. června 2011
Nedávno jsem narazila na malý obchůdek, který má starší kolekce od GG.. naposled jsem pořídila Lotce do pokojíku další plechovou dózičku :o) mám z ní velkou radost..


U nás na balkónku :o)


Přeji Vám krásný páteční podvečer..
Prvně bych Vám moc chtěla poděkovat za stálou přízeň, která mě opravdu moc těší..tento týden se překonalo 10 000 zobrazení.. :o)
Takže moc moc děkuji!!!

Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o pár věcí, které mi poslední dobou udělali a dělají radost.. ale začnu jinak.. Mám tatínka, kterého bych mohla zařadit do povolání KRAMÁŘ.. :o) minulý týden mi donesl pár pokladů od kamaráda ze sklepa.. dva krásné kufry.. překrásnou dětskou stoličku.. pro jeho největší poklad Charlotku kočárek pro panenky z 50.let.. a krásnou červenou bedýnku..
Všechny poklady čeká řádná renovace a spousta balakrylu..
Červenou bedýnku jsem si hned vydrbala a vystavila do pokojíku..

A jelikož je období PIVOŇEK, tak u nás doma nesmí chybět..miluji tu vůni..pár poupátek a provoní celý pokoj..jen škoda, že dlouho nevdrží..


PŘEJEME POHODOVÝ VÍKEND.. KRISTÝ a CHARLOTKA