středa 11. ledna 2012

KONEC ZIMY

 MÁ VELKÁ LÁSKAkonečně jsem koupila rám a po roce zarámovala tento krásný plakát od MAILEG..AHOJ AHOJ, všechny moc zdravím..
dnes jsem u nás doma zkoncovala se zimou. Veškerá výzdoba šla do krabic. Podařilo se mi udělat aspoň pár nekvalitních :o( fotek pro představu, jak to u nás vypadalo.. 
V holešovické tržnici jsem si koupila pár bílích hyacintů a azalku na navození jarní atmosféry...vím vím je to trochu předčasné, ale to počasí, které tu momentálně panuje mi občas připomíná spíš příchod jara než polovinu ledna.. Kamarádka mi nedávno říkala, že jí mrzí že není sníh. Neříkám, že nemám ráda sníh, ale bohužel nemám zrovna se sněhem tu nejlepší zkušenost. V Praze když napadne sníh, tak to znamená, že během chvilky se z té krásné bílé nadýchané peřiny stane hnusná rozblemcaná břečka, která na vás cáká a vy máte špínavé a promáčené boty a někdy i kalhoty..  Takže né díky!! Když chci vidět a užít si sníh jedu na hory a když ještě svítí sluníčko je to paráda.. Občas bych si i přála bydlet někde na menším městě v baráčku a užívat si klidu a ticha.. ale pak když jsem delší dobu u nás na venkovském sídle :o) (tak nazíváme naší chatičku, teda chatičku..není to tak ani chatička, jako spíše předělaná maringotka, fotky dodám až bude pěkně..letos nás tam čeká spousta práce, ale to opravdu někdy jindy..) tak mi začne scházet ten ruch města a určitě i to, že když najednou dostanu v jedenáct večer chuť na čokoládu, že si ji můžu dojít koupit do nonstopu, který máme na rohu.. 
Přeji vám pohodový zbytek týdne..PAPAPAPAPA

úterý 3. ledna 2012

NOVINKY 2012

Všechny moc zdravím..
doufám, že jste měli poklidný konec roku a že jste vstoupili do nového PRAVOU nohou..
U nás to bylo trochu komplikovanější, ale žijeme..poslední dny roku jsem strávila bohužel v posteli a to nedobrovolně, a jak to tak bývá po pár dnech kdy se mi trochu ulevilo a nemohla jsem nic dělat, začala jsem se brouzdat po internetu a sledovala co je kde nového a co mají kde hezkého.. a NAŠLI MOJI RÁDCOVÉ

1* Prolistovala jsem si nový katalog GREEN GATE a jsem opravdu moc nadšená!!!
2* Díky paní Martince z BELLA ROSE jsem se také mohla před chvilkou seznámit s MAILEG a jejich novinkami.. a hned jsem se ZAMILOVALA3* Také jsem našla krásný Švédký obchůdek s drobnostma v OC Chodov.. značka se jmenuje ORDNING&REDA.. moc krásné..
4* A poslední co jsem našla by se mi hodilo do kuchyně :o)
A to je asi  tak všechno..
Přeji pohodový zbytek týdne..