středa 15. června 2011

STELLA PALE PINK
Zdravím Vás mé drahé virtuální přítelkyně.
Jelikož je venku opravdu krásné počasí, které láká člověka někam k vodě, tak jsem včera s mým malým andílkem šla na pozdní procházku k Vltavě na Kampu.. mám to tam moc ráda, už jako malá jsem tam chodila s maminkou a sedávala na zídce, klimbala nohama nad vodou, pozorovala lodě a mávala na cizince kteří přijeli obdivovat naší matičku Prahu..

a jak se říká ...HISTORIE SE OPAKUJE... Naše Loty se vrhla na zídku a skoro dvě hodiny jsme pozorovali parníky..největší radost jsem měla když anděl začal pohupovat nohama :o)

Na zpáteční cestě domů jsme se šli projít po starém městě..přes Staroměstské náměstí jsme se vrhli do DLOUHÉ ulice a to znamená povinnou návštěvu v mém oblíbeném obchůdku MA MAISON..

Kromě toho, že tam mají krásné věci do bytečků, tak jsem tam při procházení narazila na opravdový POKLAD.. překrásný přehoz na postel Green Gate.. STELLA PALE PINK.. nedovedete si představit, jak mi v tu chvíli bylo..můj doprovod na mě koukal a nevěřícně kroutil hlavou :o)

Prostě krásé červnové úterý...

Přehoz již dělá parádu u Lotky v pokojíku..


Jinak jsem byla také v APROPOS.. a mám dobrou zprávu pro nadšenkyně této dánské značky.. na zapékací misky Green Gate mají momentálně 30% SLEVU ... čemuž jsem také nemohla odolat..


Přejeme Vám krásný zbytek večera.. a bezproblémový zítřek..

KRISTÝ A CHARLOTKA

2 komentáře:

 1. Mám pocit, že Kristý a Charlotka loví neustále nějaké poklady. Na fotkách je to samá parádní věcička, šup sem ke mně ;-).
  Hezký večer, Vivi

  OdpovědětVymazat
 2. Mílá Vivi, to je pouhopouhá náhoda :o)

  ale poradím Vám, jukněte na
  http://www.campagne.cz/

  Tam má paníí také pár pokladů od GG.
  Hezký večer, zdraví HLEDAČ POKLADů

  OdpovědětVymazat