středa 11. ledna 2012

KONEC ZIMY

 MÁ VELKÁ LÁSKA



konečně jsem koupila rám a po roce zarámovala tento krásný plakát od MAILEG..



AHOJ AHOJ, všechny moc zdravím..
dnes jsem u nás doma zkoncovala se zimou. Veškerá výzdoba šla do krabic. Podařilo se mi udělat aspoň pár nekvalitních :o( fotek pro představu, jak to u nás vypadalo.. 
V holešovické tržnici jsem si koupila pár bílích hyacintů a azalku na navození jarní atmosféry...vím vím je to trochu předčasné, ale to počasí, které tu momentálně panuje mi občas připomíná spíš příchod jara než polovinu ledna.. Kamarádka mi nedávno říkala, že jí mrzí že není sníh. Neříkám, že nemám ráda sníh, ale bohužel nemám zrovna se sněhem tu nejlepší zkušenost. V Praze když napadne sníh, tak to znamená, že během chvilky se z té krásné bílé nadýchané peřiny stane hnusná rozblemcaná břečka, která na vás cáká a vy máte špínavé a promáčené boty a někdy i kalhoty..  Takže né díky!! Když chci vidět a užít si sníh jedu na hory a když ještě svítí sluníčko je to paráda.. Občas bych si i přála bydlet někde na menším městě v baráčku a užívat si klidu a ticha.. ale pak když jsem delší dobu u nás na venkovském sídle :o) (tak nazíváme naší chatičku, teda chatičku..není to tak ani chatička, jako spíše předělaná maringotka, fotky dodám až bude pěkně..letos nás tam čeká spousta práce, ale to opravdu někdy jindy..) tak mi začne scházet ten ruch města a určitě i to, že když najednou dostanu v jedenáct večer chuť na čokoládu, že si ji můžu dojít koupit do nonstopu, který máme na rohu.. 
Přeji vám pohodový zbytek týdne..PAPAPAPAPA

2 komentáře:

  1. Ahojky máš u mne na blogu překvapení,mrkni!Michaela

    OdpovědětVymazat
  2. Míšo moc děkuji za krásné ocenění a taky hlavně za takovou spoustu krásných komentářů!!! Udělala jsi mi tím opravdu velkou radost!!

    OdpovědětVymazat